تیتر سه سرویس

 • سلام آقای شهردار/چرا در خیابان ولیعصر درخت‌های جدیدی کاشته نمی‌شود؟

  قسمت دهم

  سلام آقای شهردار/چرا در خیابان ولیعصر درخت‌های جدیدی کاشته نمی‌شود؟

  در قسمت دهم از برنامه «سلام آقای شهردار»، خانم سالخورده ای که در خیابان ولیعصر کار می‌کند، از شهردار تهران درباره چنارهای ولیعصر می‌پرسد.

 • قصه آدم‌ها/۳۰ سال چشم در چشم با مرگ

  تماشا کنید؛

  قصه آدم‌ها/۳۰ سال چشم در چشم با مرگ

  قصه آدم‌هافرصتی برای شنیدن قصه زندگی آدم‌های شهر. قسمت دهم، روایتی کوتاهی از صفر آزادی‌نژاد، قدیمی‌ترین تطهیرگر سازمان بهشت زهرا است. او ۳۰ سال تطهیرگری در غسال‌خانه آرامستان ۵۰ ساله‌ تهران را روایت می‌کند و می‌گوید چه بترسی و چه نترسی، مردن وجود دارد.

 • سلام آقای شهردار/ حقوق پاکبانان کفاف زندگیشان را نمی‌دهد

  قسمت نهم

  سلام آقای شهردار/ حقوق پاکبانان کفاف زندگیشان را نمی‌دهد

  در قسمت نهم از برنامه «سلام آقای شهردار»، یکی از شهروندان که به عنوان پاکبان در بوستان پارک شهر کار می‌کند از شهردار تهران درباره وضعیت پاکبانان می‌پرسد.

 • تهران از این طرف/موسیقی پیاده رو

  تهران از این طرف/موسیقی پیاده رو

  قسمت پنجم پادکست «تهران از این طرف»، به موسیقی خیابانی پرداخته است. راویان این قسمت عبارتند از: پیروز ارجمند: پژوهشگر موسیقی و آهنگ‌سازاو مدیرکل سابق دفتر موسیقی وزارت ارشاد است،نسرین خنجری: نمایشنامه‌نویس و معمار، آرش اشعریون: نوازنده‌ی خیابانی، سیتا اسکندری: پیانیست و بازیگر تئاتر، آریا لطیف‌پور: نوازنده‌ی تار و فارغ‌التحصیل موسیقی، امید داستان‌پور: فارغ‌التحصیل کارگردانی تئاتر و نوازنده.

 • چرا هفته بدون پلاستیک؟

  تماشا کنید؛

  چرا هفته بدون پلاستیک؟

  به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک، با مدیران شهری گفتگو کردیم . شینا انصاری؛ مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در مورد برنامه های شهرداری توضیح می دهد.

 • قصه آدم‌ها/ آقای قهرمان

  تماشا کنید؛

  قصه آدم‌ها/ آقای قهرمان

  این قسمت از قصه آدم‌ها روایت جوانی دستفروش است که دل به آتش زد و در کلینیک سینا اطهر جانِ ۱۱ نفر را نجات داد، قصه عنایت آزغ از آن دسته داستان‌هایی است که کمتر می‌شنویم.

 • سلام آقای شهردار/ ۲پرسش و پاسخ پیروز حناچی

  قسمت هشتم

  سلام آقای شهردار/ ۲پرسش و پاسخ پیروز حناچی

  در این قسمت از برنامه سلام آقای شهردار یکی از شهروندان دو پرسش مهم از شهردار می‌پرسد سوالی که دغدغه بسیاری در این روزهای کرونایی است. پرسش اول در مورد ضرورت استفاده از ماسک در وسایل حمل‌ونقل عمومی و پرسش دوم درباره تأخیر اتوبوس‌ها در روزهای تعطیل است. جواب شهردارتهران به این دو پرسش را ببینید.

 • رو در رو با کرونا/سعید خال- مدیرعامل سازمان بهشت زهرا

  تماشا کنید،

  رو در رو با کرونا/سعید خال- مدیرعامل سازمان بهشت زهرا

  رو در رو با کرونا، روایتی از مواجهه مدیران شهرداری تهران با کروناست. در روایت دهم با سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا گفتگو کردیم، او می‌گوید: تا به حال با چنین بحران درازمدتی روبرو نشده بودیم، بحرانی که انتهای آن مشخص نیست. او در این گفتگوی کوتاه از اقدامات و چالش‌های بهشت زهرا در دوران گسترش ویروس ویروس کرونا سخن می‌گوید.

 • تهران از این طرف/حوالی کریمخان

  تهران از این طرف/حوالی کریمخان

  قسمت چهارم پادکست «تهران از این طرف»، به خیابان کریمخان و حوالی آن پرداخته است. راویان این قسمت عبارتند از: کامبیز درمبخش :طراح، کاریکاتوریست و گرافیست شهیندخت رییس‌زاده: مترجم؛ او اولین مترجم آثار می‌آلکات در ایران است. برات‌الله صمدی‌راد: مدیرمسئول ماهنامه اندیشه پویا و مدیرکل روابط عمومی شرکت رجا آرمن نظریان: مشاور امور ادیان و مذاهب شورای استان تهران؛ او از ارامنه متولد تهران است.

 • قصه آدم‌ها/ خانم سبز

  تماشا کنید؛

  قصه آدم‌ها/ خانم سبز

  بهدخت افشار مدیر بوستان ساعی است. او پیش از این ۲ سال مدیریت بوستان لاله را به عهده داشته است. نگهداشت فضای سبز بر عهده اوست و می‌گوید چه آقا و چه خانم در یک مسیر حرکت می‌کنیم. در قشمت هشتم از برنامه «قصه آدمها» به سراغ او رفتیم. ویدیو این برنامه را در ادامه ببینید.

 • سلام آقای شهردار/ وضعیت ساختمان‌هایی که به هشدارهای ایمنی توجه نمی‌کنند چه می‌شود؟

  قسمت هفتم

  سلام آقای شهردار/ وضعیت ساختمان‌هایی که به هشدارهای ایمنی توجه نمی‌کنند چه می‌شود؟

  برنامه سلام آقای شهردار هر هفته از شبکه شهر منتشر می‌شود. در هر قسمت از برنامه «سلام آقای شهردار» سؤال یکی از شهروندان برای شهردار تهران نمایش داده شده و شهردار سؤال را پاسخ می‌دهد. در این قسمت از برنامه یکی از شهروندان از شهردار در مورد آتش‌سوزی ساختمان سینا اطهر پرسیده است و ماجرای این ساختمان را با پلاسکو مقایسه کرده است.

 • سلام آقای شهردار/آیا شهرداری می‌تواند فضایی را برای تمرین در اختیار موتورسواران و اتومبیلرانان تهرانی قرار دهد؟

  قسمت ششم

  سلام آقای شهردار/آیا شهرداری می‌تواند فضایی را برای تمرین در اختیار موتورسواران و اتومبیلرانان تهرانی قرار دهد؟

  در قسمت پنجم از برنامه «سلام آقای شهردار»، یکی از شهروندانی که در رشته اتوموبیرانی فعال است، از شهردار تهران می‌خواهد، فضایی برای آموزش اتومبیلرانی شهروندان اختصاص دهد. در ادامه پاسخ شهردار را به بینید.

 • تهران از این طرف/ چنار، هر دو متر یکی

  تهران از این طرف/ چنار، هر دو متر یکی

  قسمت سوم پادکست «تهران از این طرف»، به خیابان ولیعصر و چنارهایش پرداخته است. راویان این قسمت عبارتند ازرها فریدی، زهره طلوع حسینی، هادی آفریده، سینا رحیم‌پور.

 • قصه آدم‌ها/شهردار پابه‌رکاب

  تماشا کنید؛

  قصه آدم‌ها/شهردار پابه‌رکاب

   قصه آدم‌ها؛ فرصتی برای شنیدن قصه زندگی آدم‌های شهر است، قسمت هفتم داستان احسان یلوه؛ شهردار پابه‌رکاب است. او چند سالی‌ست که برای گشت‌زنی در محدوده تحت مدیریتش از دوچرخه استفاده می‌کند و برای بازدید از محله پابه‌رکاب می‌شود، گفت‌وگوی ما با او درباره دلایل این کار را ببینید و بشنوید.

 • رودرو با کرونا/سید مصطفی موسوی لاری- شهردار منطقه ۹

  رودرو با کرونا/سید مصطفی موسوی لاری- شهردار منطقه ۹

  برنامه رودررو با کرونا ، روایتی از مواجهه مدیران شهرداری تهران با کروناست. در روایت نهم با شهردار منطقه ۹ گفتگو کردیم، او می‌گوید منطقه ۹ پر چالش بوده و مردم جدی نگرفتند.. ویدئو کامل گفتگو را در ادامه ببینید.